دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۸

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

ایسوس FonPad 8 را معرفی کرد

ایسوس در سال های گذشته ابتدا از محصولی به نام PadFon رونمایی کرد. این محصول ترکیبی بزرگ بود که در پشت خود موبایلی را جای می داد. چندی بعد تایوانی ها دستگاهی به نام FonPad را معرفی کردند. FonPad در واقع موبایلی بسیار بزرگ است که می تواند نقش تبلت را نیز برای کاربر ایفا کند.

ظاهرا استقبال از سری FonPad ایسوس آنقدر زیاد بوده که این شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۴ ، از نسل جدید آن پرده برداری نموده. فون پد ۸ در دوسایز ۷ و ۸ اینچی عرضه می شود و از لحاظ مشخصات فنی بسیار شبیه نسل قبلی است. محصولات جدید عملکردی سریع تر دارند و از نظر طراحی نیز اکنون باریک تر شده اند.

حاشیه های کناری صفحه نمایش ( Bezel ) در فون پد ۸ به ۵.۰۶ میلیمتر رسیده است و ایسوس در واقع با این تکنیک توانسته ارگونومی دستگاه خود را بهبود بخشد و ترتیبی دهد که این موبایل/تبلت غول آسا راحت تر در دست قرار گیرد. اگر بخواهیم مروری بر روی مشخصات این دستگاه داشته باشیم باید بگوییم که ایسوس از پردازنده اینتل اتم Z3560 بهره برده و کیفیت نمایشگر را نیز ۱۲۸۰ × ۸۰۰ پیکسل در نظر گرفته است. این محصول در جلوی خود اسپیکر هایی دو گانه دارد و همچنین قادر است تا از دو سیم کارت همزمان پشتیبانی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi