دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۲۴

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

سرویس اشتراک لینک لینکام، هروز فرصت داشتن این حس خوب و اشتراک آن را برای ما فراهم می‌کند.

اشتراک لینک چیست؟

سرویس‌های اشتراک لینک را می‌توان یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری جالب‌ترین چیزهای وب تعریف کرد. در این سرویس‌ها کاربران لینک‌های تازه را به اشتراک می‌گذارند و با دادن امتیاز یا لایک زدن مطالب بهتر را برگزیده می‌کنند و این باعث می‌شود هر روز یک لیست از جالب‌ترین مطالب روز ساخته شود.

linkam_social

با وجود فیس‌بوک چه نیازی به اشتراک لینک است؟

توییتر و فیس‌بوک، محیط‌های شلوغی هستند، گرچه با آن‌ها هم می‌شود مطالب خوب را به اشتراک گذاشت اما کارکرد تخصصی این شبکه‌های اجتماعی، اشتراک لینک‌ها نیست، بنابراین در بسیاری موارد ممکن است شخصی با هدف دسترسی به مطالب تازه و جالب وارد این شبکه‌ها شود و عملا وارد خوش و بش و تعامل با دیگر کاربران -و نه مطالعه و هدفمند- شود.

لینکام یک حرکت دسته‌جمعی برای اشتراک بهترین‌های اینترنت است

کسی آمار دقیقی از حجم مطالب جدید که روزانه در اینترنت منتشر می‌شود ندارد از فیلم و کلیپ و پادکست گرفته تا اخبار و مطالب خواندنی و…، آمار غیر رسمی می‌گوید در هر دقیقه ۵۰۰ سایت جدید در دنیا متولد می‌شود! با این وضع کاملا منطقی است که در این بهبوهه فرصت دیدن و خواندن این همه محتوای جدید برای تک‌تک افراد میسر نیست، اما سرویس‌های اشتراک لینک با قدرت پردازش جمعی کاربران خود باعث می‌شوند تعداد مطالب زیادی در روز دیده شوند و بهترین‌های آن‌ها جدا شود.

linkam_sharing

در لینکام مطالب در موضوعات مختلف دسته‌بندی می‌شوند و این کمک می‌کند تا اگر علاقمند به پیگیری یک موضوع خاص هستیم بتوانیم به راحتی جدید‌ترین مطالب منتشر شده در آن موضوع را پیدا کنیم.

افزونه فایرفاکس و فید (RSS) لینکام هم دنبال کردن مطالب و اشتراک‌گذاری آن‌ها را خیلی راحت و سریع‌تر می‌کند، البته امکان اشتراک در خبرنامه ایمیلی هم برای کاربران فرآهم شده است تا هر روز داغ‌ترین لینک‌ها را در ایمیل خود دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi