چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۵۰

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

اپلیکشین  Cerberus anti theft

حتما همیشه نگران این بوده اید که با گم شدن گوشی یا تبلت خود اطلاعات شخصی شما در دستان بقیه می باشد.برنامه های متفاوتی در این خصوص ایجاد شده اند اما امروز قصد داریم یکی از بهترین ها در این خصوص را به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم.یکی از قابلیتهای این نرم افزار این است که که از افراد کنجکاو به گوشی شما عکس می‌گیرد ولی واقعیت این است که این اپلکیشین قابلیت‌های قابل توجه دیگری را هم دارد که به خصوص هنگام دزدیده شدن گوشی به کار می آید.

نام این نرم‌افزار Cerberus anti theft است که شرکت سازنده آن یعنی LSDroid آن را یک نرم‌افزار برای مقابله با سرقت گوشی معرفی می‌کند اما مشخص است که کاربرد آن عموما بعد از سرقت گوشی مشخص می شود اما مشخص است که کار برای دزدان موبایل روز به روز سخت می‌شود.این نرم‌افزار اندرویدی سه راه برای اتصال صاحب گوشی از دست رفته به دستگاه خود در نظر گرفته است.

۱ – کنترل کردن گوشی از طریق وب سایت این شرکت

۲- کنترل کردن گوشی با استفاده از پیامک

۳ – چک سیم کارت ( برای دستگاه‌های اندرویدی که سیم کارت دارند در صورتی که یک سیم کارت ناشناس در دستگاه قرار گیرد به صاحب اصلی هشدار داده می‌شود )

کنترل کردن گوشی یا دستگاه اندرویدی از این سه طریق به کاربر اجازه می‌دهد که چندین کار مختلف را انجام دهد از آن جمله :

– یافتن مکان دستگاه و ردیابی آن

– پخش صدای آژیر بلند از دستگاه حتی وقتی در حالت سکوت قرار دارد.

– پاک کردن تمام اطلاعات حافظه داخلی و کارت حافظه

– پنهان کردن  اپلکیشین Cerberus از لیست اپلکیشن‌ها

– قفل کردن دستگاه با یک کد

– روشن کردن ضبط صدا از طریق میکروفن دستگاه

– گرفتن آخرین تماس‌های گرفته یا دریافت شده با دستگاه

– دریافت اطلاعات مربوط به شبکه یا اپراتوری که دستگاه به آن متصل شده است.

screen_shot_2014-05-07_at_10.16.12_am

نرم‌افزار Cerberus همچنین اگر GPS دستگاه خاموش باشد آن را به طور اتوماتیک فعال میکند تا ردیابی آن فعال شود. دستگاه حتی وقتی اینترنت آن فعال نباشد هم کار میکند و این کار با استفاده از پیامک صورت می‌گیرد. همچنین ویژگی چک کردن سیم کارت اجازه می‌دهد که صاحب اصلی از شماره سیم کارت جدیدی که روی دستگاهش نصب شده هم مطلع شود. این نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامک‌ها را بدون مطلع کردن فرد سارق انجام می‌دهد و پیامک‌ها هم در لیست پیامک دستگاه ذخیره نمی‌شوند.

این اپلکیشین البته رایگان نیست و قیمت آن ۲.۹۹ یورو است که خریدار می‌تواند از آن برای ۵ دستگاه همزمان هم استفاده کند. با این حال میتوانید یک هفته آن را به صورت تستیاز فروشگاه گوگل  به طور رایگان دریافت و استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi