آی‌فون یک میلیون دلاری با 700 قطعه الماس

 آی‌فون یک میلیون دلاری

نسخه جدیدی از تلفن هوشمند اپل به بازار عرضه شده است که به‌دلیل جواهرات گران‌قیمت به‌کار رفته در آن، بعید به نظر می‌رسد صاحبش آن را از جعبه خارج کند. این گوشی که توسط یک شرکت جواهرسازی انگلیسی ساخته شده گران قیمت‌ترین آی‌فونی است که تاکنون ساخته شده است. این گوشی یک میلیون دلار قیمت دارد. این تلفن هوشمند که «آی‌فون یک میلیون دلاری» نام گرفته است، دارای یک قاب طلای ۲۴ عیار دست ساز و ۷۰۰ قطعه الماس است که در مجموع هفت قیراط وزن دارد.

آی‌فون یک میلیون دلاری با 700 قطعه الماس

متخصصان این شرکت جواهرسازی، در حال عرضه قاب جواهر نشان و طلایی برای لپ‌تاپ، تبلت و تلفن هوشمند هستند. شرکت Alchemist London می‌گوید قصد داشته محصولی بسازد که آن‌قدر لوکس باشد که برای عظمت معنای دوباره‌ای ارائه کند. این شرکت برای ساخت این آی‌فون جواهرنشان سفارشی هفت ماه وقت صرف کرده است. پانل پشتی این آی‌فون یک میلیون دلاری، از طلای ۲۴ عیار ساخته شده و در آن ۵۳ قطعه الماس که به شکل سیب تراش خورده‌اند تعبیه شده است. دکمه هدایت این گوشی نیز از طلای ۲۴ عیار و یک قطعه الماس دو قیراطی که در وسط قرار گرفته، ساخته شده است. فقط دو دستگاه از این تلفن‌های هوشمند به فروش خواهد رسید که از خریداران خواسته شده در یکی از دو سایت شرکت برای خرید به‌طور رسمی ثبت‌نام کنند. این گوشی و تجهیزات آن از جمله یک شارژر و کابل USB در یک جعبه سفارشی تعبیه شده‌اند.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “آی‌فون یک میلیون دلاری با ۷۰۰ قطعه الماس”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,674
  • 5,982