پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۹۲ - ۰۸:۱۵

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

Soccer Mode

سامسونگ در نمایشگاه Samsung Forum 2014 که در مالاگا اسپانیا در حال برگزاری است، طیف وسیعی از تلویزیون‌های جدید خود را به نمایش گذاشته است. یکی از امکانات جدیدی که به تلویزیون‌های هوشمند این کمپانی اضافه شده، حالت مخصوص فوتبال است که در آن امکانات خاصی را در اختیار فوتبال دوستان قرار می‌دهد تا از تماشای مسابقه‌های فوتبال، لذت بیشتری ببرند.

در حالت Soccer Mode چندین تغییر در نمایش رنگ‌ها و پخش صدا ایجاد می‌شود، در این حالت رنگ‌های تصویر به شکلی بهینه می‌شوند که زمین فوتبال، سبز زنده، جلوه کند. با فعال کردن این حالت تنظیمات خاصی بر روی اکولایزر داخلی تلویزیون اعمال می‌شود تا صدا به نحوی پخش گردد که گویی در استادیوم نشسته‌اید.

insider_soccer_mode

در حقیقت با فعال کردن این قابلیت همه چیز برای لذت بردن بیشتر در تماشای فوتبال در تلویزیون بهینه می‌شود.کاربر همچنین با فعال نمودن این قابلیت می‌تواند بر بخشی از تصویر بزرگنمایی داشته باشد و مثلا بر روی قسمتی از زمین تصویر زوم کند یا نوشته روی پیراهن یک بازیکن را مشاهده نماید. در این حالت همچنین می‌توان با فشار دادن یک دکمه ۱۰ ثانیه قبل را بازپخش کرد تا به این ترتیب صحنه خاصی از بازی را مرور نمود.امکان ضبط بازی و همچنین بازپخش بازی نیز قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi