Follow Us

تماشا کنيد : تجسم زيبايي و صنعت در موتورسيکلت یاماها رودلاینر

RetrolinerGundamturbo

Black smith نام یک کمپانی آمریکایی است با ۳۰ سال تجربه در طراحی لوازم جانبی و ساخت سیکلت های شخصی سازی شده برای مالکان برندهای ژاپنی یاماها، هوندا، سوزوکی، کاوازاکی و همچنین برخی از ۲ سیلندرهای خورجینی معروف آمریکایی مانند هارلی، ویکتوری و ایندین و … است.اما یکی از بهترین های این کمپانی El Vendetta است، محصولی منحصر به فرد که بر پایه یاماها Star Stratoliner عرضه شده؛ همه چیز این کروزر خاص و عجیب است. ریاست کمپانی آقای Gio Giovanni برای توصیف آن می گوید:ین پکیج ماحصل ترکیب شدن استایل سیکلت های سال های ۱۹۲۰ میلادی با تکنولوژی قرن ۲۱ میلادی است!

پکیج T R26 شامل بهبود قدرت انجین، کیت ترمز جدید با دیسک ۱۳ اینچی جلو و کالیپر ۶ پیستونه، گلگیرهای تمام فلزی، استفاده از تعلیق بادی Bandito قابل تنظیم در عقب، تایرهای Vee Rubber Monster ، رنگ اختصاصی OEM Factory ، دسته فرمان جدید، روکش های کرومی، چرم جدید صندلی و نهایتا طرح گرافیکی بدنه و … است.یکی از ویژگی های جالب آنرا می توان رینگ های بزرگ ۲۶ اینچی فانتوم دانست که با پره های توربینی شکلش نمای جالبی به این کروزر داده اند. سفارش کامل این پکیج چیزی حدود ۳۸۰۰۰ دلار هزینه دارد.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “تماشا کنید : تجسم زیبایی و صنعت در موتورسیکلت یاماها رودلاینر”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه