چهارشنبه، ۰۲ مرداد ۹۲ - ۰۹:۴۱
تبلت Nexus 7

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

تبلت Nexus 7

تبلت Nexus 7

سی ام جولای رسما تبلت جدید Nexus 7 2 رونمایی می شود و مطابق معمول تصاویر و مشخصات فنی بیشتری از این دستگاه قبل از شوی رسمی منتشر شده است. کاربر سایت Reddit با انتشار تازه ترین تصاویر از این تبلت، مشخصات بیشتری را منتشر کرد و بلافاصله سایت “آندروید پلیس” نیز جزییات بیشتری را عرضه کرد.

تبلت Nexus 7

تبلت Nexus 7

بر این اساس، نام کد شده دستگاه Razor بوده و این تبلت ۷ اینچی ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل تعریف شده و روی صفحه نمایگشگر البته عدد ۱۲۰۰ در ۱۸۲۴ پیکسل را می توان دید. پردازنده دستگاه کوآلکوم ۱٫۵ گیگاهرتزی از نوع چهار هسته ای S4 pro بوده و دو گیگ رم دارد. همچنین گرافیک دستگاه از نوع Andreno 320  به عنوان جی پی یوی دستگاه است.

تبلت Nexus 7

تبلت Nexus 7

سیستم عامل دستگاه آندروید ۴٫۳ بوده و باید منتظر بود تا تغییرات ۴٫۳ در مقایسه با ۴٫۲ را در هفته بعد در شوی رسمی ببینیم. سیستم محک زنی Quadrant بر اساس مقایسه گرافیک و پرفورمنس و سی پی یو و .. به این تبلت امتیاز ۵۵۰۰ را داده که در مقایسه با امتیاز نسل قبلی ۴۲۰۰ بهتر شده است. بر این اساس این تبلت از اچ تی سی وان ایکس، ایسوس ترنسفورمر پرایم، موتورولا آتریکس، گلکسی تب ۱۰٫۱ بالاتر است.گفته می شود مدل ۳۲ گیگی این دستگاه ۲۲۹ دلار قیمت خواهد داشت.

تبلت Nexus 7

تبلت Nexus 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi