Follow Us

6 نوآوری شگفت انگیز برای آشپزخانه

 از یخچالی که آب معدنی و لیموناد بیرون می دهد تا ماشین ظرفشویی ای که به اینترنت وای فای متصل است، این لوازم خانگی جدید و آخرین مدل برای آشپزخانه چیزی بیش از امکانات معمولی هستند.

171813_760

 [divider]

ماشین ظرفشویی آنلاین

این ماشین ظرفشویی بر عملکرد نظارت داشته و مشکلات را شناسایی می کنند. با اتصال وای فای به اینترنت، این ماشین بطور اتوماتیک درب خود را می بندد و شروع به کار می کند. ماشین ظرفشویی فوتورا دایموند به قیمت ۲۵۹۹ دلار فروخته می شود.

171814_521

[divider]

حباب های توکار

اگر عاشق آّب معدنی و لیموناد هستید، آخرین مدل یخچال های سامسونگ برای شما ساخته شده است. علاوه بر آب معمولی و یخ، این یخچال به لطف واحد SodaStream داخلی و توکار خود، آب معدنی و لیموناد هم بیرون می دهد. دیگر لازم نیست بطری ها را به زور در یخچال بچپانید. یخچال چهار دربی “۳۶ سامسونگ با سیستم توکار SodaStream به قیمت ۳۸۹۹ دلار فروخته می شود.

[divider]

171815_262

[divider]

قهوه با یک اشاره

تنها چیزی که شما در ظاهر می بینید یک لوله شیک و پیک است. بقیه چیزها و تجهیزات در کابینت زیر آن تعبیه شده اند که شامل یک آسیاب حرفه ای می شود. فنجان خود را زیر لوله بگذارید و با استفاده صفحه لمسی یا برنامه قابل دانلود تعبیه شده روی کانتر، نوشیدنی دلخواهتان را انتخاب کنید. دستگاه TopBrewer با برنامه مخصوص آیفون یا آیپد به قیمت ۶۵۰۰ دلار فروخته می شود.

171816_939

 [divider]

فست فریز

این فناوری صنعتی برای کاربرد خانگی طراحی شده است تا طعم، بافت و مواد غذایی را حفظ کند. این وسیله خانگی می تواند غذاها و خوراکی های پخته یا خام را ۲۰ برابر زودتر از فریزر معمولی فریز کند. فریزر Freddy Blast Chiller به قیمت ۵۰۰۰ دلار فروخته می شود.

171817_756

تهویه مطبوع پنهان

با این سیستم تهویه مطبوع/نورپردازی که در سقف آشپزخانه کار می شود، دیگر نیازی به هود بالای اجاق نیست. این واحدهای ساکشن قوی و بدون صدا نور هم فراهم می کنند. این دستگاه چهار سرعته است و با ریموت کنترل تنظیم می شود. پارادیگما به قیمت ۹۲۵ دلار فروخته می شود.

[divider]

171818_623

اجاق های رومیزی بدیع

اجاق های القایی که بخاطر دقت شان محبوب هستند، خیلی شیک تر شده اند و فناوری آنها پیشرفته تر شده است. قابلمه یا ماهیتابه ای روی هر قسمت از سطح آن بگذارید و هر کدام از این دو مدل اندازه و مکان آن را شناسایی می کند. صفحه نمایش لمسی توکار آن تنظیم دما را آسان می نماید. (تصویر بالا: اجاق گاز رومیزی القایی تمام صفحه CX 491 به قیمت ۶۰۴۹ دلار) (تصویر پایین: اجاق گاز القایی فریدم به قیمت ۵۴۹۹ دلار).

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “۶ نوآوری شگفت انگیز برای آشپزخانه”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه